Galéria Martin privítala prvých návštevníkov

galeria martin mikulasGaléria Martin otvorila svoje brány dnes, 7.12.2017. Galéria celkovou rozlohou 12 000 metrov štvorcových stojí na mieste bývalého Prioru v centre Martina.

 

 

 

 


Svojim zákazníkom bude ponúkať široké nákupné možnosti vo viac ako 60 prevádzkach a viaceré novinky rámci daného regiónu. Napríklad ako prvé nákupné centrum pritiahne do martinského okresu značky H&M, Lindex a Yves Rocher.

 

Centrum prinesie obyvateľom Martina a okolia taktiež kvalitnú gastronómiu, známe módne značky a širokú škálu služieb.
Návštevníkom centra sú k dispozícii aj známe predajne ako New Yorker, Orsay, CCC, elektro Datart, kníhkupectvo Martinus, drogéria DM, Fann parfumerie, supermarket Billa, k dispozícii bude aj lekáreň, banka a ďalšie služby.
Správou centra je poverená spoločnosť Cushman & Wakefield, ktorá v rámci svojich služieb ponúka aj prenájom maloobchodných priestorov v OC Galéria Martin.


Richard Souhrada, Cushman & Wakefield Associate a vedúci tímu správy nehnuteľností na Slovensku hovorí: „Veríme, že sa nám aj v spolupráci s mestom opäť podarí oživiť centrum Martina. Nie je v našom záujme prvoplánovo ponúkať Martinčanom len príjemnú atmosféru v centre, nové nákupné možnosti či ďalšie parkovacie miesta. Aj s vlastníkom centra by sme radi prispeli k nárastu návštevnosti centra mesta, podporovali rozvoj regiónu a mládeže a tak sa stali plnohodnotnou súčasťou života Martinčanov.”


„Mesto má výborný potenciál rozvoja a myšlienka rekonštruovať obchodný dom Prior sa od začiatku realizácie projektu stretla s pozitívnou odozvou aj na martinskej radnici. Zvonku sa bude nákupné centrum Galéria javiť ako súbor akoby samostatných domov, čím projektanti rešpektovali mestskú architektúru. V interiéri navrhli dominantnú pasáž, ktorá bude presvetlená aj zhora a okolo nej budú obchody, kaviarne a drobné oddychové zóny. Veríme, že s otvorením Galérie sa v centre mesta zvýši kvalita služieb, vzniknú nové pracovné miesta a miestnych podnikateľov poteší, že centrum mesta dostane nový impulz,“ hovorí Ing. Radovan Pilich, predseda predstavenstva, Obchodné domy PRIOR STRED, a.s., ktorý má na Slovensku dlhoročnú tradíciu a obchodné skúsenosti.


Súčasťou otvorenia bol bohatý sprievodný program. Galéria Martin si pre svojich návštevníkov pripravila aj mnoho súťaží a prekvapení a na záver finále v podobe ohňostroja.

 

Zdroj a vizualizácia: Cushman & Wakefield

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaseminar vybaveni prodejny 2018

 

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail