Nákupné centrum Slnečnice Market bude otvorené v novembri

slnecnice uviodViac než 30 predajní na ploche vyše 8300 m2, lokálnych gastro prevádzok a malých farmárov pribudne od konca novembra tohto roka v bratislavskej Petržalke. Spoločnosť Cresco Group, otvára v novovzniknutej mestskej štvrti Slnečnice lokálne nákupné centrum Slnečnice Market.


Novú nákupnú zónu môžu čoskoro využívať nielen obyvatelia metropoly, blízkej Petržalky, ale aj priľahlých obcí ako napríklad Jaroviec či Rusoviec, celkovo ide o viac ako 115-tisíc ľudí.


„K vytvoreniu lokálneho nákupného centra v srdci novovzniknutej mestskej štvrte Slnečnice nás inšpirovali nielen podobné rezidenčné projekty v zahraničí, ale aj potreby našich klientov, ktorým v okolí doteraz chýbala podobná nákupná zóna – s klasickými predajňami známych značiek i ponukou lokálnych farmárov a gastro prevádzok. Naším cieľom je, aby sa Slnečnice postupne stali miestom s komplexnou infraštruktúrou a službami pre moderné bývanie – od možností na relax, športovanie, školských zariadení, až po každodenné nakupovanie. Veríme, že Slnečnice Market si čoskoro obľúbia všetci obyvatelia Bratislavy,“ uvádza Ján Krnáč, výkonný riaditeľ Cresco Group.


V prvej etape otvorenia 30. novembra 2017 nájdu návštevníci v Slnečnice Markete značkové predajne ako BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, 101 Drogerie, Pepco či Super Zoo a tiež lekáreň a trafiku.


Ďalší predajcovia a služby pribudnú v centre v rámci otvorenia druhej fázy Slnečnice Marketu v nasledujúcich týždňoch. Jej súčasťou bude rozsiahle farmárske trhovisko s pultovým predajom ovocia a zeleniny, špecializovanými obchodmi a gastro zónou.


Z predajní vo farmárskej tržnici budú zastúpené značky Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Zelený obchod, Špajza, Vallo syry, Dávidkovo koření, Brew Bar Café, pekáreň. Z gastro prevádzok to budú KafeHaus Fertucha, Chuť Chorvátska, Naam Thai Food, Slnečnice Kebab, Pivný Svet, Food 2.0, I Love Pasta, Hummus, EDO-KIN, Mníchovské bistro


Centrum Slnečnice Market bude ľahko dostupné verejnou aj osobnou dopravou, k dispozícii bude 195 parkovacích miest pre verejnosť.


„Výhodou nákupnej zóny Slnečnice Market je najmä jej lokalita a dobrá dostupnosť MHD aj autom z okolitých spádových oblastí ako Rusovce, Jarovce, Čunovo, Rajka a Petržalka. Už v súčasnosti premávajú do tejto lokality autobusy, pričom zastávka sa nachádza priamo pri nákupnom centre. Do roku 2021 je plánované aj električkové spojenie centra mesta s konečnou zastávkou Janíkov dvor, ktorá sa nachádza len niekoľko minút chôdze. Aj preto sa do budúcna obyvatelia a návštevníci nemusia obávať komplikovanej dopravy,” dopĺňa J. Krnáč.


Do konca roka 2017 bude nákupné centrum využívať aj takmer 1000 domácnosti v projekte Slnečnice, pričom spádová oblasť je vyše 115-tisíc obyvateľov. Okrem možností v centre Slnečnice Market, ponúka zóna Mesto v Slnečniciach aj priestory pre predajne a služby v parteri bytových domov. Tie spoločne vytvoria mestský bulvár a obyvateľom tak poskytnú zónu so všetkým, čo potrebujú pre trávenie pracovného či voľného času mimo ich domovov.


Zdroj a foto: Cresco Group

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail


banner kniha co nemame neprodame