Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Začína súperenie o titul MasterCard Obchodník roka 2015

obchodnikSúťaž MasterCard Obchodník roka 2015 si kladie za cieľ vyzdvihnúť tých najlepších obchodníkov a pomôcť spotrebiteľom v orientácii na trhu. Aktuálne štartuje na Slovensku tretí ročník súťaže. Hlasovať bude možné až do 18. marca 2016.


Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Cieľom súťaže, ktorá je je projektom spoločnosti MasterCard je poukázať na kvalitu produktov a služieb ocenených obchodníkov v maloobchode. „Nielen obchodníci, ale aj zákazníci vnímajú toto ocenenie ako určitú záruku. Je dôkazom dobre odvedenej práce predajcu a spokojnosti zákazníkov s ponúkanými službami,“ hovorí Josef Machala, Loyalty & Acceptance Manager MasterCard. Titul MasterCard Obchodník roka tak môže zákazníkom pomôcť v orientácii na trhu, ale je aj dobrou známkou pre zamestnancov a akcionárov. Súťaž sa skladá celkovo z desiatich kategórií. Víťaza v 9 odborových kategóriách a absolútneho víťaza určí nezávislá agentúra GfK Czech na základe výskumu verejnej mienky. Víťazom každej z odborových kategórií sa stane obchodník, ktorý získa najlepšie celkové hodnotenie. Absolútnym víťazom a držiteľom titulu MasterCard Obchodník roka 2015 sa stane ten obchodník, ktorý získa úplne najvyššie hodnotenie zo strany zákazníkov, a to bez ohľadu na kategóriu tovaru.

 

Súťažné odborové kategórie:
1. MasterCard Obchodník s potravinami 2015
2. MasterCard Obchodník s drogériou a parfumériou 2015
3. MasterCard Obchodník s odevmi 2015
4. MasterCard Obchodník so športovými odevmi a potrebami 2015
5. MasterCard Obchodník s elektronikou 2015
6. MasterCard Obchodník s knihami 2015
7. MasterCard Obchodník pre dom, záhradu a chovateľov 2015
8. MasterCard Obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami 2015
9. MasterCard Internetový obchodník 2015

 

Cena verejnosti

 

V kategórii Cena verejnosti určí víťaza široká verejnosť svojím SMS a internetovým hlasovaním, ktoré prebieha od 18. januára do 18. marca na stránkach www.obchodnik-roka.sk. Každý hlasujúci sa automaticky zaradí do súťaže o 10 tabletov iPad mini 2 Cell 16GB Space Gray. Všetci víťazní obchodníci ocenení titulom MasterCard Obchodník roka 2015 budú vyhlásení počas galavečera na Slovak Retail Summite dňa 26. apríla 2016.

 

Zdroj: redakcia
Ilustračné foto: Shutterstock.com

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail