New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

dm drogerie markt spúšťa na Slovensku online shop

V stredu 21. februára 2018 spustila dm na Slovensku svoj online shop. Zákazníci tak môžu cez webovú stránku www.mojadm.sk nakupovať 24 hodín denne a získavať informácie o svojich obľúbených výrobkoch či novinkách bez ohľadu na čas, otváraciu dobu či vzdialenosť k najbližšej predajni.

 

dmvelky perex

 

dm Slovensko je tak po Rakúsku, Nemecku, Maďarsku a Česku už piata krajina dm koncernu, ktorá online shop spustila. V dm online shope môžu zákazníci nakupovať, prehliadať si sortiment výrobkov alebo sa inšpirovať tipmi a radami v oblasti krásy, zdravia a životného štýlu, a to 24 hodín denne nezávisle od otváracích hodín predajní alebo ich dostupnosti.


„Online shop vidíme ako rozšírenie stacionárneho obchodu. Naši zákazníci si priali, aby mohli získavať informácie o dm sortimente nepretržite. A aj keď bude väčšina ich nákupov aj naďalej uskutočňovaná v predajniach, chceme im ponúknuť aj túto online službu,“ uvádza Martin Podhradský, konateľ dm drogerie markt.

 

Kombinácia magazínu a online shopu


www.mojadm.sk je kombináciou online magazínu a klasického online shopu. Redakčné príspevky ponúkajú mnohé informácie o dm svete. Nový online shop postupne ponúkne sortiment s viac ako 10 000 výrobkami, ktoré sú dostupné v predajniach, a zároveň bude doplnený aj o online exkluzívne výrobky. „Aj po spustení chceme, aby online shop, ako aj jeho funkcionalita a služby, boli neustále rozvíjané, medzi inými aj pre našich kmeňových zákazníkov, a zároveň aby bola ponuka produktov postupne rozšírená takmer na celý sortiment,“ uvádza M. Podhradský.

 

Darček aj zľava na celý nákup


Pri príležitosti spustenia získavajú do konca apríla 2018 tí zákazníci, ktorí sa zaregistrovali v dm online shope a v čase nákupu sú prihlásení vo svojom zákazníckom konte, zľavu 10 % na celý online nákup. A pri každej objednávke nad 20 € si, až do rozdania zásob, nájdu v doručenom balíku priložený aj darček v podobe produktu značky dm.


Doprava a vrátenie tovaru


Náklady na prepravu jednej objednávky sú 3,99 €. Tovar je možné vrátiť priamo v predajni alebo prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Oba spôsoby vrátenia sú bezplatné. Ceny výrobkov, ako aj trvalo nízke ceny „vždy výhodne“, sú rovnaké v kamennom obchode aj v online shope.

 

Pripravil: dk
Zdroj: dm drogerie markt 

 

 

Súvisiace články 

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail