SLOVAK RETAIL SUMMIT 2018

Vyberáme pre vás zopár momentov z pripravovaného programu XXII. ročníka konferencie Slovak Retail Summit 2018. Miesto konania je hotel DoubleTree by Hilton Bratislava, podujatie sa uskutoční v dňoch 23.-25.4.2018.

 

incoma1

 

Pokrok nezastavíš!


Moc zákazníkov sa stupňuje! Aj preto je obchod pod neustálym tlakom, ktorý ho núti napredovať a osvojovať si nové trendy, využívať nové technológie. Rozpoznať, ktoré inovácie budú hrať dôležitú, či nevyhnutnú súčasť uspokojenia nárokov spotrebiteľa, je kľúčové.

 


Inšpirujte sa od domácich aj zahraničných odborníkov


Anthony McGuire je spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom Frontier X, poradenstva v oblasti digitálneho rastu a vzdelávania zameraného na rozvíjajúce sa trhy. Úlohou poradenskej spoločnosti Frontier X je pomáhať začínajúcim firmám, ako aj veľkým firmám, s projektmi a workshopmi súvisiacimi s digitálnou transformáciou. Anthony spolupracoval na projekte Global Partnerships na Facebooku v New Yorku a Londýne. V období jeho pôsobenia v uvedenom projekte spravoval niektorých z najväčších svetových inzerentov akými sú Procter & Gamble, Heineken, American Express a Volkswagen. Pred Facebookom Anthony pracoval na Singularity University v Silicon Valley.

 

incoma2Anthony McGuire

 


Moc zákazníkov sa stupňuje – boj o zákazníka tiež!


Boj o zákazníka je motorom napredovania maloobchodného trhu. Na čo je slovenský spotrebiteľ citlivý a ako si zachovať jeho priazeň? Jedným z mocných nástrojov v boji o zákazníka sú poznatky z behaviorálnej ekonómie. Aký vplyv na nákupné správanie konzumentov majú spotrebiteľské testy? Dá sa na ne spoľahnúť, alebo ide skôr o marketingový nástroj, či dokonca o fake news?

 

incoma3

 


S logistikou sa spájajú prekvapivé možnosti


S logistikou sa čoraz viac spájajú témy, ktoré nie sú len o ekonomike a úspore nákladov, synergii distribučnej siete, frekvencii, rýchlosti dodávok a ich plánovaní, ale aj o ekológii v spojení s alternatívnymi druhmi obalov, či možnosťami prepravy. Čoraz viac zaznievajú témy súvisiace s marketingom, zvyšovaním povedomia o značke, s alternatívnymi miestami vyzdvihnutia zásielky, ale aj s využitím big dát v prospech zákazníckej spokojnosti.

 

incoma4

 

 


Galavečer „Hviezdy retailového neba“

 

Večer plný zábavy, pod taktovkou známych moderátorov a skvelých umelcov, na ktorom sú oceňovaní tí najlepší za predchádzajúci rok nielen z radov obchodníkov, ale aj výrobcov a ďalších osobností. Tento rok sa budete môcť tešiť na skvelý humor moderátora Slavomíra Jurka. Umenie tanca, akrobacie, hry svetiel, mystiky a magického predstavenia vám predvedú umelci z Dream Dancers. Kto sa ešte nestretol so skvelým zoskupením Acapella For You, určite bude nadšený.

 

incoma5

 


Noc víťazov


Počas Galavečera už tradične odovzdávame ocenenia:

Merkúrov rad udeľovaný Zväzom obchodu SR – 12. ročník
Múza Merkúra za rok 2017 – 8. ročník
Mastercard Obchodník roka za rok 2017 – 5. ročník

 

incoma6

 


Pripravili sme pre vás novinky a to nielen v programe 

 

Dajte možnosť viacerým špecialistom z vašej firmy dozvedieť sa o novinkách z ich oblasti v rámci zakúpenia jedného vstupu na konferenciu Slovak Retail Summit 2018. 


Zakúpte si jeden vstup za štandardnú cenu a vystriedajte sa viacerí z firmy, počas troch dní na
XXII. ročníku Slovak Retail Summit 2018

 

23.-25.4.2018, hotel DoubleTree by Hilton, Bratislava

 

Ako postupovať?


Pri registrácii cez www.retailsummit.sk zadajte v prihláške do poznámky meno a priezvisko, funkciu a deň účasti jednotlivých zamestnancov na konferencii.

 

slovak retail summit 2018

 

PR

 


 

Súvisiace články 

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail