kaufland jedlo banner h

kaufland jedlo banner l

kaufland jedlo banner r

Slovenská skupina Geis testovala elektrické dodávky

geis elektriockeV budúcnosti dokonca skupina zvažuje kúpu takéhoto typu dodávok do svojho vozového parku. Zároveň avizuje, že chce preferovať elektrické vozidlá aj u svojich dopravcov.

 

 


Skupina sa rozhodla otestovať plne elektrické dodávky s nulovými emisiami, ktoré predviedol zástupca spoločnosti Voltia.
„Globalizovaný svet má tendenciu maximálne zrýchľovať dodanie tovarov a služieb. Tým vytvára tlak na zahusťovanie cestnej infraštruktúry. Prevádzkovatelia týchto prepravných služieb preto prirodzene predpokladajú posun automobiliek k zeleným technológiám. Očakávame však, že pokrok bude razantnejší, kvalitnejší a hlavne cenovo prijateľnejší, než je tomu v súčasnosti. Napriek tomu nespíme a vítame akúkoľvek ponuku na zoznámenie sa s modernými zelenými technológiami,“ uvádza Marián Vaculčiak, prevádzkový riaditeľ skupiny Geis na Slovensku.


Skupina Geis sa rozhodla vyskúšať prevádzku dodávok Voltia, pretože im nie je ľahostajná ochrana životného prostredia. „Snažíme sa udržiavať náš software a zariadenia na čo možno najvyššej technologickej úrovni a to platí aj v prípade dopravnej techniky. Dodávky sme nasadili na reálne trasy vo Zvolene a v jeho okolí. S výsledkom testovania sme spokojní, autá majú nízku hlučnosť, sú úsporné a citlivé k životnému prostrediu,“ dodáva M. Vaculčiak.

 

Zdroj a foto: Geis

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail