New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

Gebrüder Weiss rozširuje služby doručovania do domácností aj na Slovensku

Logisti rozšírujú doručovanie koncovému zákazníkovi pod názvom GW pro.line home vo viacerých krajinách východnej Európy, okrem Slovenska, v Českej republike, Chorvátsku a Maďarsku. Služby dobre etablované na rakúskom trhu sú tak odteraz dostupné aj na ďalších trhoch.

 

gedbruder weiss

 

Produkt zahŕňa tak doručovanie malých ako aj veľkoobjemových zásielok, expresné dodávky do 24 alebo 48 hodín, doručenie veľkých zásielok dvoj osádku, telefonické avízo, ako aj dobierku a management vratiek. Pri doručení zásielky koncovým zákazníkom logistická spoločnosť zabezpečuje aj montáž nábytku či pripojenie a inštaláciu elektrických spotrebičov.


Gebrüder Weiss pôsobí už dvanásť rokov v odvetví doručovania do domácností a v Rakúsku sa stala lídrom na trhu. V roku 2017 tu spoločnosť doručila okolo 300 000 zásielok. Najväčší dopyt spoločnosť pritom zaznamenala v oblasti doručovania nábytku, domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky (biela a čierna technika). V krátkodobom horizonte plánuje spoločnosť Gebrüder Weiss rozšíriť služby GW pro.line home aj na ďalšie krajiny vo východnej Európe.


Zdroj: Gebrüder Weiss, redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail