New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

New Retail Summit 2020

Zásielky počas vianočných sviatkov doručia zákazníkom včas

vianocne GEISNajkrajšie sviatky v roku sú už za dverami. Skúsenosť pripomína, že vianočný zhon a s ním spojené nákupy darčekov začínajú už v novembri, i keď včasné vianočné reklamné kampane dokážu spotrebiteľa podvedome prinútiť k nákupu už v septembri. Na náročnú sezónu sa tak treba pripraviť už v predstihu.


Sezóna vianočných nákupov je už tradične pre prepravné spoločnosti náročným obdobím. Logistická spoločnosť Geis tento rok očakáva významný nárast počtu zásielok.


„Na vianočnú sezónu sa pripravujeme už od augusta tak, aby sme mali dostatočný počet kuriérov a ľudí v skladoch. Vianoce sú jedným z najnáročnejších období v roku, kde objemy zásielok stúpajú až trojnásobne. Je teda potrebné spracovať extrémne množstvo tovaru v naozaj krátkom čase a musíme počítať aj s nepriaznivým počasím,“ hovorí Dušan Vilhan, obchodný riaditeľ skupiny Geis na Slovensku. „Preto smerujeme našich partnerov, aby svojim zákazníkom odporúčali posledné predvianočné objednávky vykonať v dostatočnom časovom predstihu.“ dodáva D. Vilhan.


Online nakupovaniu prichádza na chuť stále viac a viac ľudí, ktorí si k nemu postupne vytvorili dôveru a uľahčuje im prípravu na Vianoce v tomto hektickom čase. Netreba zabúdať ani na nakupujúcich na poslednú chvíľu. So správnym prepravným partnerom nebudú sklamaní ani nakupujúci oneskorenci a objednané vianočné darčeky im budú doručené včas.


Skupina Geis patrí na slovenskom logistickom trhu k popredným spoločnostiam, ktoré zabezpečujú prepravné a logistické služby. Aj počas týchto vianočných sviatkov nebude prevádzka medzi sviatkami nijako obmedzená. Systémové prepravy balíkových, paletových a kusových zásielok aj celovozové prepravy budú prebiehať štandardne vo všetkých pracovných dňoch.


Zásielky vyzdvihnuté u odosielateľov do 15.12.2017 budú v rámci Slovenska doručené do Vianoc.
V období od 27.12.2017 do konca roka bude prevádzka fungovať za štandardných podmienok. Zásielky prevzaté do prepravy 29.12.2017 budú v rámci Slovenska doručené nasledujúci pracovný deň a v rámci iných krajín podľa štandardných dodacích lehôt.


Aj v prípade, že zo strany logistickej spoločnosti ide všetko ako švajčiarske hodinky, vždy sa môžu vyskytnúť neočakávané situácie, ktoré doručenie počas vianočných sviatkov môžu skomplikovať. Odosielateľom preto odporúčame odosielať balíky do 15.12.2017, aby sa tak vyhli možným nepredvídateľným problémom s nedoručením svojej zásielky.


Tím skupiny Geis praje pokojné vianočné sviatky.

 

PR

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail