Kaufland Velka noc 1000x102

Kaufland Velka noc 450x1017 L

Kaufland Velka noc 450x1017 P

Alza začala v Česku ponúkať trvanlivé potraviny. Pripravuje aj Slovensko

Alza.cz. v rámci súčasnej situácie pomáha všetkým, ktorí nakupujú v bezpečí domova a historicky po prvýkrát po 25 rokoch zalistovala v rámci dočasného pilotu vybrané trvanlivé potraviny.


Snaží sa tak vyhovieť požiadavkám svojich zákazníkov so záujmom o bezkontaktné doručenie potravín a možnosť nakúpiť pre svojich rodičov a prarodičov na diaľku, s doručením až domov.

 

„Uvedomujeme si, že nakupovanie cez internet teraz môže pomôcť všetkým domácnostiam lepšie dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Napriek tomu, že v Alze momentálne prechádzame extrémne náročným obdobím, kedy sú všetky systémy maximálne zaťažené, snažíme sa zákazníkom čo najviac pomôcť a vyjsť im v ústrety nielen bezpečnostnými opatreniami, ale aj rozšírením ponuky, ktorá u nás nie je bežná,“ uviedol Petr Bena, obchodný riaditeľ Alza.cz.

 

Aktuálne tak firma zalistovala položky typu ryža, cestoviny, múka, konzervy (morčacie mäso, hubový guláš, lečo s klobásou, maďarský guláš a pod.), cereálie, strukoviny, sóju, sterilizovanú zeleninu alebo rôzne sypké zmesi na prípravu hotových jedál. Sortiment sa bude v nasledujúcich dňoch rozširovať o ďalšie druhy trvanlivých potravín. Zaradené sú však len vybrané produkty, ktoré je možné skladovať v požadovaných podmienkach a prepravovať k zákazníkom štandardnou cestou, bez nutnosti chladenia, či iného špeciálneho režimu.

 

Okrem novo zalistovaných trvanlivých potravín firma do kategórie prehladne zaradila aj skôr ponúkané produkty typu káva, zdravá výživa, jedlo na cesty, detská výživa, potravinové doplnky (vitamíny, minerály), alternatívne potraviny a produkty pre športovcov. Celkovo tak sortiment teraz obsahuje viac než 1 200 druhov tovarov.

 

Ponuka trvanlivých potravín je síce teraz platná len pre Českú republiku, spoločnosť však usilovne pracuje na zahájení predaja aj na Slovensku. Nákup tohoto sortimentu je možné kombinovať s bežnými nákupmi na Alze a je si ho možné vyzdvihnúť v širokej sieti AlzaBoxov.


Zdroj: Alza.cz

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail