Moderné komunitné obchodné centrum VIVO! Bratislava otvára 7. novembra

Svoje brány otvoria aj viaceré nové prevádzky s najnovšou dizajnovou módou - Reserved, Mohito, Cropp, House či Sinsay. Slávnostné otvorenie nových priestorov VIVO! Bratislava odštartuje o pol štvrtej 7. novembra.


Akčným programom bude návštevníkov sprevádzať moderátor Michal Hudák. Po hudobnej stránke sa o zábavu postará Marián Čekovský band. Program pre najmenších bude mať pod taktovou Miro Jaroš. Oslavy otvorenia VIVO! Bratislava vyvrcholia podvečer 7. novembra koncertom kapely IMT Smile. Počas a aj po skončení tohto koncertu budú mať fanúšikova možnosť kúpiť si unikátne tričká, šiltovky či ponožky kapely IMT Smile v špeciálnom obchode.


„Pre rodiny sme pripravili aj interaktívnu párty s obľúbenými hračkami od spoločnosti Mattel, ktorá bude trvať od piatku do nedele. Deti sa môžu tešiť na maľovanie na tvár, výstavu hračiek, rôzne súťaže a množstvo darčekov,“ uvádza Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti IMMOFINANZ.


VIVO! je značka nákupných centier spoločnosti IMMOFINANZ. VIVO! predstavuje nový zážitok z nakupovania v architektonicky atraktívnom a príjemnom prostredí. Jeho cieľom je spájať známych medzinárodných predajcov, lokálne obchody a širokú ponuku služieb a stravovacích konceptov pod jednou strechou.


Nákupné centrum VIVO! Bratislava bolo doteraz známe pod menom Polus City Center. Ten počas uplynulých mesiacov prešiel rozsiahlou modernizáciou interiérov. Zmeny sa dotkli aj ponuky obchodov a služieb v Poluse. Pribudol nový supermarket Lidl a už spomínané predajne s módou, ktorá osloví každú skupinu návštevníkov. Modernizácie prebiehajú aj v garážach, ktoré už dnes ponúkajú pohodlnejšie parkovanie vďaka svetelnému navigačnému systému. Veľkou rekonštrukciou prešiel aj food court na prvom poschodí.


Zdroj: IMMOFINANZ

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail