Reťazec KRAJ nájdu zákazníci už aj v Nitrianskom kraji

Moderné slovenské potraviny KRAJ potvrdzujú, že sú rýchlo rastúcou maloobchodnou sieťou. Aktuálne pribudla nová predajňa KRAJ v Nitrianskych Hrnčiarovciach.

 

krajnitra

 

Touto predajňou značka KRAJ otvorila svoje pôsobenie už v treťom slovenskom kraji. Nová predajňa pribudla aj v Bratislave.


Úplne prvú prevádzku nájdu zákazníci v Nitrianskych Hrnčiarovciach priamo v Obchodnom centre Lúčky. Zákazníkov v novootvorenej predajni čaká množstvo produktov od slovenských výrobcov potravín. Medzi nimi napríklad mäsové výrobky od Bognára, Nemšovské a Gaderské jogurty, rôzne druhy rajčín od producenta Paradajkovo alebo čokolády Koller od rodinnej firmy z Malinova.


„Podiel slovenských výrobkov v našich predajniach dosahuje takmer 60 percent. Aj prvá prevádzka v Nitrianskom kraji bude ponúkať široký sortiment od slovenských výrobcov a farmárov, ktorým záleží na kvalite,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti TERNO real estate Stanislav Čajka.


Rebrandovanú predajňu Mojej Samošky, teraz už KRAJ, nájdu zákazníci od soboty, 21. septembra, na Trojičnom námestí 2 v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Reťazec tak rozšíril portfólio svojich prevádzok v hlavnom meste.
Sieť potravín KRAJ v súčasnosti tvorí trinásť predajní v Bratislave, jedna v Trnave a jedna novootvorená prevádzka v Nitrianskom kraji. Do konca roka ich však pribudne ešte niekoľko. Ako hovorí S. Čajka, ambíciou KRAJa je byť celoplošne fungujúcim reťazcom


Zdroj: TERNO real estate

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail