COOP Jednota zmodernizovala predajňu v Prešove, vybavila ju aj inovatívnou technológiou šetriacou životné prostredie

Rozšírené priestory, 9 000 druhov tovaru, progresívne technológie, možnosť platiť mobilom a moderný dizajn v symbióze s folklórnymi motívmi. To všetko nájdu zákazníci v zrekonštruovanej predajni, ktorú COOP Jednota otvorila začiatkom septembra v Prešove.

 

coooppresov

 

„Našim cieľom je zabezpečiť spotrebiteľom väčší komfort počas nakupovania a zároveň ako významný zamestnávateľ prispieť k tomu, aby sa naši zamestnanci cítili v práci príjemne. Pri počte 2 100 predajní ide o náročné predsavzatie, ale sme ho odhodlaní dodržať,“ uviedol Ján Bilinský, generálny riaditeľ COOP Jednoty Slovensko počas slávnostného otvorenia zrekonštruovaného supermarketu v Prešove.


Predajňa na ulici Mirka Nešpora v Prešove prešla počas leta dôkladnou rekonštrukciou, počas ktorej došlo k rozšíreniu predajnej plochy z 220 m2 na 376 m2. Vynovená prevádzka je vybavená aj technológiou Daikin, ktorá kombinuje chladenie, mrazenie, klimatizáciu a vykurovanie v jednom systéme. Inovatívna technológia rekuperácie tepla umožňuje prerozdelenie a využitie odpadového tepla z chladiacich jednotiek, čím výrazne prispieva k šetreniu životného prostredia.


„Výsledok sme docielili aj vďaka realizátorovi stavby firme GOMA a jej subdodávateľom, ktorá dodržala termíny, ktoré sme si stanovili. Moje poďakovanie patrí aj zamestnancom COOP Jednoty Prešov a kolektívu predajne. Spoločne sme dokázali, že si vážime svojich zákazníkov a chceme, aj vieme, pre nich vytvárať príjemné nákupné podmienky. Sme si vedomí, že počas dvojmesačnej prerábky chýbali spotrebiteľom overené produkty od našich lokálnych dodávateľov, predovšetkým pekárske a mäsové výrobky, ale vynahradíme im to moderným priestorom,“ povedal Štefan Bujňák, predseda predstavenstva COOP Jednota Prešov.


Na zákazníkov sa teší 10-členný kolektív predajne otvorenej počas pracovného týždňa od 6.00 do 19.00 h, v sobotu od 6.00 do 14.00 h. COOP Jednota Prešov prevádzkuje celkovo 116 predajní a zamestnáva 530 ľudí.


Zdroj: COOP Jednota Slovensko

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Čo hovoria marketéri o konferencii Brad Management 2019?

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail