Tesco podporilo takmer 1 000 komunitných projektov na Slovensku

Hlasovanie o rozdelení financií z grantu Vy rozhodujete, my pomáhame na komunitné projekty je medzi Slovákmi obľúbené. Do aktuálnej 6. edície grantu sa hlasovaním zapojilo 42 % zákazníkov Tesca, ktorí odovzdali takmer 4 milióny hlasovacích žetónov.


Za šesť edícií grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame daroval reťazec neziskovým organizáciám vyše 800-tisíc € na realizáciu 924 komunitných projektov.


Do hodnotenia projektov sa mohli zákazníci zapojiť vo všetkých predajniach Tesca počas júna a júla tohto roka. Hlasovať mohli žetónom, ktorí dostali pri každom nákupe. V aktuálnej 6. edícii programu Vy rozhodujete, my pomáhame Tesco rozdelí takmer 170-tisíc € na podporu 231 projektov. Všetky projekty s najväčším počtom hlasov získajú 1 300 €, projekty na druhom mieste 600 € a na treťom mieste 300 €.


Zámerom projektov je najmä skrášľovať okolie, pomáhať zlepšovať životy ľudí či podporovať deti a mládež vo voľnočasových aktivitách po celom Slovensku. Najúspešnejšie boli nápady podporujúce rozvoj športovania, zdravia a vzdelávania.


Zdroj: Tesco

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Čo hovoria marketéri o konferencii Brad Management 2019?

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail