Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Alza.cz preniká do segmentu PET

Významný internetový predajca Alza.cz otvára v Čechách a na Slovensku novú kategóriu Alza Pet s tovarom pre psov a mačky. Milovníci štvornohých priateľov sa môžu tešiť na široký výber prémiových, superprémiových a holistických krmív.


Vyberať môžu tiež z pestrej palety ďalšieho sortimentu: konzervy, kapsičky, pochúťky, antiparazitiká, vitamíny, kozmetika, misky, peliešky, vodítka, obliečky a ďalší doplnkový tovar. Zákazníkov taktiež čakajú počas leta zaujímavé sprievodné akcie.


Pre začiatok sa spoločnosť v rámci segmentu PET sústredí na vybraný sortiment pre psov a mačky, ktorých je podľa posledných prieskumov v domácnostiach najviac. V ponuke pre štvornohých miláčikov nebude chýbať široký výber granulí výborových aj tradičných značiek – N&D, Dog’s Love, Cat’s Love, Brit, Applaws, Alavis, Carnilove, Nativia, Canvit, Royal Canin, Whiskas alebo ProPlan. Exkluzívne iba u tohto obchodníka môžu záujemci nakupovať aj vybrané výrobky značky O’lala Pets. Ďalší sortiment a tovar pre ostatné zvieratá bude firma v nasledujúcich mesiacoch do ponuky dopĺňať na základe prianí svojich zákazníkov.


Vo výbere sú aj ďalšie zaujímavé výrobky – v sparnej horúčave nechýbajú vodné fontány, moderné inteligentné krmítka, praktické vybavenie na cestovanie, rôzne výcvikové pomôcky, najnovšie hračky, domáce toalety a mnohé ďalšie. Svoj tovar si zákazníci môžu vyzdvihnúť priamo v deň objednania a pri objednávke na 1000 Kč/40 € získajú ešte naviac aj dopravu zadarmo.


Počas leta sa tiež rozbehnú pre záujemcov o PET zaujímavé stimuly – pripravujú sa vzorky krmív zdarma, zľavové kupóny na nákup, tematické súťaže na Facebooku a ďalej firma chystá prepojenie s vybranými organizáciami podporujúcimi malých chlpáčov.


Zdroj: Alza

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail