Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Kaufland aj tento rok získal ocenenie Slovak Superbrands 2019

Spoločnosť Kaufland získala toto ocenenie už piaty rok po sebe.


Obchodné výsledky, povedomie o značke a obľúbenosť. Všetky tieto atribúty každý rok oceňuje komisia expertov Brand Council na základe prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK.


Porota bola zložená z uznávaných odborníkov a expertov z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Ocenené spoločnosti sa tak radia medzi elitné značky, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Slovak Superbrands nielenže potvrdzuje vysokú kvalitu značky, ale aj zjednodušuje každodenné nákupné rozhodovanie zákazníkov.


„Titul Slovak Superbrands si odnášame už piaty rok po sebe, čo nás nesmierne teší. Sme radi, že zákazníci, ako i odborná verejnosť, vnímajú naše úsilie prinášať tú najvyššiu kvalitu. Neustály rozvoj je pre nás dôležitý a je pozitívnym záväzkom pretaviť ho do významného ocenenia,“ uviedla Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovenská republika.


Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do centra pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.


Zdroj: Kaufland

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail