Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

GfK a spoločnosť Media-Saturn spúšťajú novú službu - Key Account Data pre výrobcov technického tovaru

Maloobchodné Dáta spoločnosti MediaMarktSaturn budú dostupné aj pre výrobcov technického tovaru na základe podpísanej dohody medzi oboma spoločnosťami. Tieto údaje budú k dispozícii vo všetkých 14 krajinách, v ktorých MediaMarktSaturn obchoduje.


Táto nová služba umožní výrobcom a dodávateľom efektívnejšie rozvíjať a vo väčšom detaile plánovať podporu a program plánovania predaja vo vybraných kategóriách. Okrem lepšieho prehľadu a príležitosti k rastu umožní aj hlbšie porozumenie vzťahu medzi výrobcami a spoločnosťou MediaMarktSaturn na trhoch v Belgicku, Grécku, Holandsku, Luxembursku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Portugalsku, Rakúsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Taliansku a Turecku.


Frank Bussalb, viceprezident pre medzinárodné nákupy v MediaMarktSaturn, dodáva: „V MediaMarktSaturn pracujeme na realizácii nášho transformačného modelu, s cieľom maximálne sa priblížiť zákazníkom a lepšie naplniť ich potreby a zlepšiť ich nákupný zážitok. Dôležitou súčasťou je optimalizovať predajný sortiment. A práve rozsah tohto sortimentu má zásadný význam tak pre výrobcov, ako aj pre nás."


Prezident GfK pre severnú, strednú a východnú Európu Michael Müller dodáva: "Najväčšou výhodou poskytovania Key Account Data je to, že spoločnosť MediaMarktSaturn a jej dodávatelia môžu pri spoločnom rozhodovaní používať rovnaké dáta. Key Account Data umožní využívať spoločný informačný rámec a pomáha vytvoriť základy pre oveľa účinnejšie plánovanie predaja, vytvárania spoločnej stratégie a maximálne využitie príležitostí pre rast.“


Zdroj: GfK

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail