kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

Flexibilný prenájom vozidla

Možno so svojou firmou podnikáte sezónne alebo realizujete projekty na určitú dobu. Alebo ste len začali podnikať a ešte presne neviete odhadnúť, ako často budete vy alebo vaši zamestnanci firemné vozidlá využívať.

 

arval 2018

 

Spoločnosť Arval Slovakia, ktorá pôsobí na poli operatívneho lízingu už 14 rokov, prináša novinku v oblasti krátkodobých prenájmov vozidiel. Služba Arval Mid-Term Rental spája flexibilitu krátkodobého prenájmu a kompletného servisu operatívneho lízingu. Rozväzuje tak ruky podnikateľom a manažérom, ktorí chcú využívať vozidlo len na krátky čas, avšak s plnými výhodami operatívneho lízingu.

 

Služba Arval Mid-Term Rental má svoje nesporné výhody. Auto si môžete prenajať krátkodobo na 1 až 24 mesiacov a zároveň bez starostí využívať služby ako pri operatívnom lízingu s kompletným servisom, so zabezpečením a výmenou pneumatík, cestnou asistenciou, palivovou kartou či poistením.


„Klient dostane vozidlo v perfektnom stave a s minimálnym nájazdom kilometrov. Samozrejme, s vozidlom je možné jazdiť aj do zahraničia,“ uvádza Michal Duška, obchodný riaditeľ Arval Slovakia. „Momentálne disponujeme širokou ponukou vozidiel rôznych kategórií, ktoré sú klientom ihneď k dispozícii.“


Rozdiel oproti operatívnemu lízingu je nielen v dobe prenájmu a s tým súvisiacimi výhodami, ale aj v rýchlosti dodania automobilu.


„Pri službe Arval Mid-Term Rental vieme našim klientom vozidlo dodať už v nasledujúci pracovný deň po podpise rámcovej zmluvy. Pri tomto type služby si klient nevolí konkrétne vozidlo, iba jeho triedu. Naopak, pri operatívnom lízingu si klient nakonfiguruje automobil podľa svojich požiadaviek a následne je dodaný spravidla do 3 mesiacov,“ vysvetľuje M. Duška. Zvolená trieda vozidla a časové rozpätie prenájmu následne určujú výšku mesačnej splátky, ktorá je počas prenájmu nemenná, takže výdavky máte pod kontrolou. Nie je problémom ani to, ak vozidlo vrátite skôr alebo naopak, službu si predĺžite.


Služba Arval Mid-Term Rental funguje nielen u nás, ale aj v krajinách, kde spoločnosť Arval pôsobí. Oceníte ju najmä v prípadoch, ak potrebujete flexibilnú lízingovú zmluvu:


• váš zamestnanec má pracovnú zmluvu na dobu určitú alebo pracuje na časovo obmedzených projektoch,
• vaša spoločnosť rieši sezónne výkyvy,
• začínate podnikať a zatiaľ presne nepoznáte svoje potreby mobility,
• čakáte na svoje objednané vozidlo v rámci operatívneho lízingu,
• potrebujete do spoločnosti tzv. poolové vozidlo, ktoré bude možné vrátiť podľa okolností.


Viac informácií nájdete na www.arval.sk.

 

PR

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail