kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

Vianočnú sezónu štartujú Dni dopravy zdarma

Vianočná sezóna online nákupov oficiálne odštartuje budúci týždeň, poštovné bude zadarmo. Heureka opäť organizuje úspešnú akciu, počas ktorej bude v zapojených internetových obchodoch doprava pre zákazníkov úplne zdarma.


Tak ako minulý rok, aj tento rok pôjde o tri Dni dopravy zdarma, od 13. do 15. novembra.


„Aktuálne sa zapojilo už takmer 350 e-shopov a ich počet stále rastie,“ vysvetlil Jan Kriegel, manažér zákazníckeho servisu Heureka.sk. Dni dopravy zdarma budú trvať od 13.11. o 12:00 do 15.11. o 23:59 a dopravu zdarma budú mať zákazníci v zapojených e-shopoch pri nákupe nad 15 €.


Minulý rok počas trojdňovej akcie Slováci vo vybraných e-shopoch minuli spolu viac ako 5 miliónov €. Najviac sa nakupovalo v kategóriách kozmetika a zdravie, väčšinou parfumy a voľne predajné lieky, detský tovar, ako sú plienky a detská kozmetika, doma a záhrada či elektronika. Zároveň zákazníci ušetrili 271-tisíc € na poštovnom.


„Cieľom akcie je motivovať zákazníkov k tomu, aby darčeky pod stromček pre blízkych nenakupovali na poslednú chvíľu. Ušetríte si predvianočné stresy a navyše pred sviatkami bývajú dodacie lehoty dlhšie než obvykle,“ vysvetľuje J. Kriegel.

 

Inšpiráciou pre akciu je projekt Freeshippingday.com, ktorý vznikol v USA. Akcia sa každoročne sa stretáva s veľkým záujmom e-shopov aj zákazníkov.


Zdroj: Heureka

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail