kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

Tesco otvorilo v Zvolene nový formát predajne

Rozšírený sortiment čerstvých potravín, zmodernizované priestory a ešte pohodlnejší spôsob nakupovania prináša nový formát Tesco obchodu. Svoje brány otvoril zákazníkom prvý „susedský obchod“ na Slovensku.

 

tesco Zvolen

 

Supermarket, ktorý prináša svoje služby zákazníkom už od roku 2011, bude vďaka celkom novému konceptu prinášať zákazníkom ešte lepšiu ponuku.


„Nákupné zvyky ľudí sa menia. Snažíme sa s nimi držať krok, aby sme dokázali čo najlepšie napĺňať potreby a očakávania našich zákazníkov. V novom formáte obchodu – v tzv. susedskom obchode prinášame našim zákazníkom zlepšený sortiment vrátane širšej ponuky čerstvých potravín a tiež rozšírenej ponuky slovenských výrobkov. Zákazníci si môžu nakúpiť rýchlejšie, pohodlnejšie a jednoduchšie. Navyše naši kolegovia budú môcť pracovať v novom prostredí zmodernizovaného obchodu – prvom svojho druhu na Slovensku,“ povedal Martin Kuruc, výkonný riaditeľ TESCO STORES SR, a. s.


Počas prestavby, ktorá trvala mesiac, sa zmenil interiér predajne tak, aby bol pre zákazníkov prehľadnejší. Zákazník sa tak bude môcť rýchlejšie a ľahšie zorientovať v nákupnom priestore. Úpravami prešiel aj celkový sortiment, čo v praxi znamená najmä širšiu ponuku čerstvých a aj slovenských potravín. Nebudú chýbať ani nové samoobslužné pokladne či nakupovanie s inovatívnou službou Scan & Shop.


Kolegovia, ktorí vo zvolenskej prevádzke pred prestavbou pracovali, pôsobili počas prestavby v okolitých predajniach. Zároveň prešli školeniami, vďaka ktorým si mohli zlepšiť aj svoje odborné znalosti a osobné zručnosti.


Pri príležitosti otvorenia nového formátu obchodu vo Zvolene podporí spoločnosť aktivity miestnej Materskej školy Ľudovíta Fullu.


Zdroj: Tesco

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail