kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

O podporu zákazníkov Tesca sa uchádzajú stovky organizácií

Rastúcu popularitu grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame potvrdzuje počet prihlásených organizácií v aktuálnej štvrtej edícii. Mimovládne organizácie spolu prihlásili až 450 projektov na zlepšenie svojej komunity!


Novinkou v tomto kole je, že ocenené budú namiesto jedného až tri projekty v každom zo 77 regiónov. Víťazné projekty získajú na prvom mieste 1 300 €, na druhom 600 € a projekty na treťom mieste budú podporené sumou 300 €. Na Slovensku tak Tesco 231 neziskovým organizáciám prerozdelí spolu takmer 170-tisíc €. O víťazoch rozhodnú svojím hlasovaním v predajniach Tesca zákazníci už od 7. mája 2018.


V aktuálnom kole je najpopulárnejšia podpora zdravia a športu - až 39 % všetkých žiadostí sa venuje práve tejto oblasti. O podporu vzdelávania sa uchádza 23 % projektov. Trojicu najpopulárnejších kategórií uzatvára rozvoj komunitného života a kultúry, do ktorej sa prihlásilo 16 % projektov. Spoločnosť Tesco dostala prihlášky zo všetkých regiónov celého Slovenska.


Projekty pomôžu zlepšiť život v miestnych komunitách rôznymi kreatívnymi prístupmi. Pomocou príspevkov 1 300 €, 600 € a 300 € chcú žiadatelia napríklad postaviť detské ihriská, stráviť čas plný nových zážitkov prostredníctvom detských táborov pre znevýhodnené deti, zorganizovať miestne podujatia, športové aktivity či zamerať sa na výsadbu zelene.

 

V nasledujúcich týždňoch budú žiadosti vyhodnotené komisiou v zložení nezávislých odborníkov z neziskového sektora, zamestnancov Nadácie Pontis, spoluorganizátora projektu, a zamestnancov Tesca. Počas hodnotenia experti vyberú tri projekty v každom zo 77 regiónov, ktoré postúpia do hlasovania zákazníkov. Hlasovanie zákazníkov prebehne od 7. mája do 4. júna 2018 vo všetkých obchodoch Tesco na Slovensku. Mená víťazov sa dozvieme v druhej polovici júna 2018.


Zdroj: Tesco

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail