Ingenico Group uvádza platformu novej generácie pre menších obchodníkov

Tá umožňuje prístup k úplnému cloudovému ekosystému, ktorý je postavený na otvorenom operačnom systéme Android a operačnom systéme Telium Tetra, čím kombinuje obchod a platby.


Platforma Axium poskytuje obchodníkom ucelené obchodné riešenie, ktoré prekračuje hodnotu rýdzej akceptácie platieb a pokladničného systému. Ingenico Gloup spolupracuje s poskytovateľmi elektronických pokladničných systémov (ECR), aby bola poskytnutá najkomplexnejšia ponuku na trhu určená pre malých obchodníkov. Tá zahŕňa správu predajní, riadenie ľudských zdrojov, skladové hospodárstvo a tiež platobné, vernostné či účtovné služby. To všetko je k dispozícii v kombinácii so vzdialenou správou terminálov a reportingom, ktoré poskytuje platforma Telium Tetra.


S platformou Axium sa môžu akceptačné banky odlíšiť vo svojej ponuke pre malých obchodníkov a získať nové príjmy z väčšieho portfólia služieb, podpory nových platobných metód a cross-channel riešení založených na tokenizácii. Tie boli až doteraz doménou organizovaného retailu a pre menších obchodníkov tak predstavujú skutočný prínos. Axium je napojený na e-commerce bránu, Ingenico Connect, a in-store platobnú bránu, na ktorú sú naviazané ďalšie podporné služby, ako je napríklad správa elektronických účteniek, refundácií a pod.


Axium ponúka výhody otvoreného prostredia systému Android v kombinácii s bezpečnosťou a stabilitou operačného systému Telium Tetra. Platforma umožňuje obchodníkom sťahovať aplikácie dostupné na otvorenom trhu, alebo na súkromných elektronických tržniciach akceptačných bánk. API pripojuje ECR POS k obchodným službám, zatiaľ čo cloudové služby umožňujú zálohu, vzdialenú správu obsahu a nastavení. Všetky tieto funkcie pomáhajú digitalizovať obchod.


Prvý model ECR POS, ktorým je tabletový model Axium D7, bol predstavený na veľtrhu Mobile World Congress (MWC) v Barcelone. Axium D7 je modulárny tablet s elektronickou pokladňou, ktorý bol vytvorený pre profesionálne využitie obchodníkmi a dokáže prijímať platby najnovšej generácie. Axium D7 je charakteristický svojou modularitou, dizajnom a spoľahlivosťou, ktoré zaručujú pripravenosť na budúci vývoj v obchodu.


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail