Imperial Tobacco Slovakia patrí k najlepším zamestnávateľom na Slovensku

Spoločnosť Imperial Tobacco Slovakia už po šiestykrát získala prestížne ocenenie Aon Best Employers Slovensko (Najlepší zamestnávatelia na Slovensku) v kategórii malé a stredné podniky za rok 2017.


Spoločnosť so 75 zamestnancami a jednopercentnou fluktuáciou sa zaradila medzi najlepších zamestnávateľov na trhu na základe výsledkov zamestnaneckého prieskumu. Firmy po celom svete prostredníctvom Aon Best Employers mapujú motivovanosť a spokojnosť svojich zamestnancov a využívajú ho aj ako strategický nástroj na zefektívnenie práce HR.

 

„Opätovné ocenenie našej firmy má pre nás vysokú hodnotu. Výsledky sú totiž výpoveďou samotných zamestnancov a ich vnímania našej spoločnosti ako zamestnávateľa. Myslím si, že venovať sa zamestnancom je kľúčom k úspechu a stabilite firmy, čo sa u nás potvrdzuje. Prácu a odbornosť našich kolegov si veľmi vážime, podieľajú sa na výsledkoch a smerovaní spoločnosti, vytvárajú skvelú firemnú kultúru, a preto im patrí obrovská vďaka,“ uvádza Dušan Starý, riaditeľ slovenskej pobočky Imperial Tobacco. 


Viac než 80 % zamestnancov pracuje vo firme dlhšie než 10 rokov a priemerná seniorita zamestnanca dosahuje až 17 rokov. „Silným faktorom nízkej fluktuácie je najmä férová atmosféra otvorenej komunikácie – pri náročných organizačných zmenách, inováciách aj medzinárodných projektoch. Naši zamestnanci sa cítia súčasťou tabačiarskej rodiny. Snažíme sa ich rešpektovať, podporovať a vytvárať im čo najstabilnejšie prostredie, v ktorom sa môžu osobne rozvíjať a podieľať sa na úspechu celej firmy. Priemerný vek nášho zamestnanca je 45 rokov, máme tu však širokú vekovú skladbu – od študentov VŠ až po nadchádzajúcich dôchodcov. Niekoľko kolegov si našlo v Imperial Tobacco Slovakia doslova celoživotné zamestnanie. V spoločnosti vládne atmosféra konštruktívnej spolupráce, vzájomnej podpory a rešpektu,“ dodáva Lucia Pavlíková, HR manažérka Imperial Tobacco Slovakia.

 

Firemná kultúra v spoločnosti Imperial Tobacco Slovakia:
• Zamestnanci dlhé roky pracujú v tabakovom priemysle na Slovensku
• Priemerný počet odpracovaných rokov je 17
• Veková diverzita je 20 – 62 rokov
• Férový prístup, otvorená a priama komunikácia
• Profesionalita a vzájomný rešpekt

 

Zamestnanecké benefity v Imperial Tobacco Slovakia:
• Flexibilný pracovný čas
• Výhody podporujúce rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom – dovolenka navyše, podpora počas PN nad rámec zákona, voľno navyše pri dôležitých životných udalostiach ako narodenie dieťaťa, nástup dieťaťa na ZŠ, svadba či úmrtie v rodine
• Moderné a kvalitné vybavenie pracovných priestorov a IT
• Kvalitný vozový park
• Parkovanie pre každého
• Tradície – oslavy narodenín, spoločné mikulášske raňajky, oslava Vianoc, husacina, dobrovoľníctvo
• Interný kariérny postup – študenti po skončení VŠ zostávajú pracovať vo firme

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail