Kto vedie v priebežnom hlasovaní súťaže MASTERCARD OBCHODNÍK ROKA?

Už piaty rok môžu zákazníci hlasovať v kategórii Mastercard Obchodník roka 2017 – Cena verejnosti a prejaviť tak sympatie svojmu najobľúbenejšiemu obchodníkovi. Hlasovať môžu na internetových stránkach www.obchodnik-roka.sk alebo prostredníctvom SMS správy do 31. marca 2018.


Od 8. januára môžu zákazníci hlasovať za svoje najobľúbenejšie obchody. „V každej z deviatich kategórií môžu zákazníci vybrať jedného obchodníka, ktorému dajú svoj hlas. Ocenenie Cena verejnosti získa obchodník, ktorý dostane najväčší počet hlasov. K dnešnému dňu zatiaľ vedie reťazec Lidl s 40 870 hlasmi, na druhom mieste je s 25 948 hlasmi dm drogerie markt a na treťom mieste s 22 586 hlasmi Panta Rhei,“ hovorí Josef Machala, Mastercard Rewards Program Leader. Hlasovať môže každý zákazník iba raz, či už na internete alebo prostredníctvom SMS správy.


Internetové hlasovanie prebieha na stránkach www.obchodnik-roka.sk, kde hlasujúci môžu tiež sledovať priebežné výsledky súťaže. Zaslaním svojho hlasu navyše získajú možnosť vyhrať atraktívnu cenu, v súťaži je 10 Apple iPadov mini 4. Celkovo v tejto kategórii k dnešnému dňu hlasovalo 64 838 ľudí, z toho 62 132 účastníkov hlasovalo cez internet a 2 706 pomocou SMS.


Víťaz Ceny verejnosti, spolu s víťazmi 9 odborových kategórií i absolútnym víťazom, ktorí vzídu z výsledkov nezávislého reprezentatívneho prieskumu verejnej mienky spoločnosti GfK Czech, bude vyhlásený 24. apríla 2018 v rámci galavečera Slovak Retail Summitu 2018 v Bratislave.


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail