METRO ponúka pestrejší sortiment zdravej výživy

Už všetky veľkoobchodné predajne METRO na Slovensku otvorili svoje kútiky Zdravá cesta pre tých, ktorým záleží na zdravej strave a radi nakupujú v súlade s novými trendmi na trhu.


Zákazníci tu nájdu viac ako 500 výrobkov z oblasti racio, bio, raw, bez cukru, lepku či laktózy, k dispozícii sú na pultoch a tiež v chladiacich boxoch. Polovica produktov je úplnou novinkou v oblasti zdravej výživy. Medzi ponúkané výrobky patria rôzne druhy sušienok, tyčiniek, olejov, ghee maslo, ryža, strukoviny, pekárenské výrobky, cestoviny, múky, výrobky na pečenie, müsli, ale aj čipsy či čokoláda. Neodmysliteľným sú menej tradičné druhy mlieka ako ryžové, sójové, mandľové, ale aj kokosové. Ďalej džúsy, pivá či zdravé detské výživy.


Až asi 170 výrobkov je domácej produkcie. Medzi slovenských dodávateľov patria napríklad: RAW Me – Koan Trade, Maxsport, Happylife, Naturiq, Liana, Biomila, Novalim, Celpo, Eladan, Novofruct či PENAM.

 

„Pre kútik Zdravá cesta sa METRO rozhodlo vzhľadom k novým trendom na trhu. Cieľom bolo rozšíriť sortiment a prezentovať všetky výrobky zdravej a špeciálnej výživy na jednom mieste, aby ich zákazník nemusel hľadať po celom obchode,“ uvádza Jan Žák, generálny riaditeľ spoločnosti METRO Slovensko. To svoje si na pultoch Zdravá cesta isto nájdu nielen koncoví zákazníci a tzv. trader zákazníci, ktorí predávajú výrobky ďalej svojim zákazníkom, ale aj HORECA zákazníci, pre ktorých budú tiež užitočné viaceré špeciálne produkty, ktoré ocenia ich zákazníci.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail