Značka Sage vstupuje na slovenský trh

Na slovenský trh vstupuje prestížna značka Sage, patriaca do portfólia austrálskeho výrobcu kuchynských spotrebičov Breville.


Exkluzívnym distribútorom pre náš, český, poľský a maďarský trh bude skupina FAST, ktorá v súčasnosti distribuuje široké portfólio vlastných a medzinárodných značiek v oblasti spotrebnej elektroniky, domácich elektrospotrebičov, hudobných nástrojov, telekomunikačnej techniky, kancelárskej techniky a hodiniek. Pridaním značky Sage do portfólia zároveň skupina FAST rozširuje ponuku prémiových produktov určených aj pre najnáročnejšiu klientelu.


Značka Sage ponúka širokú škálu kuchynských spotrebičov, ktoré v tomto segmente reprezentujú najvyššiu, tzv. high-end kategóriu. Ide o prístroje určené pre domácnosti, no vďaka vysokej kvalite materiálov a spracovania, ako aj funkčnosti a dlhej životnosti, ich používajú i mnohí profesionáli.


Portfólio Sage zahŕňa spotrebiče určené na prípravu jedla, vrátane grilov, food procesorov a hrncov na pomalé varenie. V ponuke však zákazníci nájdu aj rôzne špeciálne prístroje – údiacu pištoľ, multifunkčný varič na vajíčka, sendvič gril či výrobník zmrzliny. Medzi tradične najpredávanejšie produkty tejto značky patria kávovary, grily a rýchlovarné kanvice. Milovníkov zdravého životného štýlu zase potešia odšťavovače, citrusovače a mixéry určené na spracovanie ovocia a zeleniny.


Spoločnosť FAST PLUS s. r. o. je oficiálnym distribútorom značky Sage pre slovenský trh od januára 2018.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaseminar vybaveni prodejny 2018

 

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail