SHELL má nový koncept rýchleho občerstvenia. V mestách pribudne aj Gourmet kútik

V spolupráci so známym českým šéfkuchárom Filipom Sajlerom pripravila spoločnosť SHELL Slovakia špeciálne menu, ktoré odráža prvky modernej gastronómie založené na tradičných kulinárskych postupoch a vysokej kvalite použitých surovín.


Nový koncept delibyShell je už dostupný na diaľničnej čerpacej stanici Červeník v smere do Bratislavy a vyžiadal si zásadnú rekonštrukciu interiéru predajne. V roku 2018 sa elementy konceptu objavia aj na ďalších sedemnástich tranzitných a mestských čerpacích staniciach.


Vlastný predajný formát je postavený na štyroch základných pilieroch – novom koncepte rýchleho občerstvenia, ponuke kávy, fresh baru a príjemnom posedení.


V menu novo upravenej stanice na diaľničnom odpočívadle Červeník je teraz štandardom teplá polievka a úplnou novinkou sú špeciality z grilu – štyri druhy predpripravených hlavných jedál (napr. kurací špíz so šalátom Coleslaw) s možnosťou výmeny príloh, detské menu či obľúbené wrapy.


Doterajšiu ponuku hot dogov doplnili hot dogy americké. Priaznivcom studenej kuchyne padne vhod napríklad čerstvo pripravovaný Fit croissant s krabou nátierkou, výber z čerstvo pripravených bagiet alebo balený sortiment občerstvenia. Rozmanitá ponuka spolu s príjemným posedením vyvoláva pocit, akoby ste si svoje jedlo vychutnávali v štýlovom bistre. 

 

Kvalita občerstvenia však nespočíva len v jeho zložení. Dodávatelia surovín pre sortiment delibyShell musia spĺňať prísne podmienky pri výbere, ktoré patria k tým najprísnejším na trhu. To isté platí aj pre dodávateľov baleného sortimentu. Celé menu neobsahuje geneticky modifikované potraviny, mäsový separát, glutamát, nenájdete v ňom ani zbytočné konzervačné látky, umelé farbivá či dochucovadlá.


Úplne nový koncept vďaka bezplatnému Wi-Fi pripojeniu a nabíjačkám pre mobilné telefóny alebo notebooky, ponúka nielen občerstvenie, ale aj odpočinok na dlhej ceste. Počas nasledujúceho roka spoločnosť plánuje využiť elementy z predstaveného predajného konceptu na úpravu vybraných tranzitných a mestských čerpacích staníc. Mestské stanice budú ponúkať aj Gourmet kútik s boxom potravín, napríklad s čerstvými syrmi, šunkou, salámou, výberom cestovín a širšou ponukou vín.

 


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaseminar vybaveni prodejny 2018

 

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail