Blíži sa MAPIC, svetové podujatie venované retailovým nehnuteľnostiam

V poradí 23. ročník medzinárodného veľtrhu venovaného retailovým a komerčným nehnuteľnostiam MAPIC onedlho privíta svojich návštevníkov.


Developeri, investori, retaileri a inovátori z oblasti maloobchodu sa tradične zídu v prímorskom francúzskom meste Cannes v termíne 15.- 17.11.2017. Miesto konania podujatia - Palais Des Festivals tak opäť ožije zaujímavými novinkami.


MAPIC spája developerov, obchodné domy, nákupné centrá, mestské centrá, tranzitné zóny, maloobchodné reťazce, investorov, konzultantov, hotely a hotelové reťazce, inovátorov, dodávateľov služieb a zábavné centrá. Veľtrh poskytuje účastníkom využitie obchodných možností v globálnom meradle.


Podujatie je biznis platformou, ktorá kombinuje veľtrh, networkingové eventy, konferencie a udeľovanie prestížnych cien. Úspešné obchodné rokovania sú zaručené vďaka prepojeniu všetkých zúčastnených subjektov efektívnou databázou.


Z Českej republiky a Slovenska sa v tomto roku ako vystavovatelia zúčastnia viaceré spoločnosti. Ide napríklad o CPI Services, a.s., Cushman &Wakefield, Eurovea, a.s., Crestyl Real Estate, HB Reavis Slovakia, Chapman Taylor alebo Subway Vermietungs und Servicegesellschaft m.b.H.

 

Štatistika:
8 500 účastníkov
2 500 developerov
2 100 retailových spoločností a reťazcov
700 vystavovateľov
1000 investorov
78 krajín

 

Zdroj: MAPIC

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail


banner kniha co nemame neprodame