Čo bude hitom tohtoročných Vianoc? Datart predstavuje hlavných favoritov

Vplyv na výber vianočných darčekov má pokračujúci trend rastúceho záujmu o zdravý životný štýl a starostlivosť o svoj zovňajšok, ktorý sa týka ako žien, tak aj mužov.


"Z malých spotrebičov očakávame veľký záujem najmä o kuchynské roboty, smoothie mixéry, kávovary a parné generátory, žehliace systémy, s ktorými je žehlenie ďaleko ľahšie. Obľúbeným darčekom sa tiež stanú inteligentné hodinky a náramky, ktoré slúžia aj ako šport testery čiže monitory aktivít. Zo starostlivosti o telo očakávame záujem o elektrické zubné kefky a prepracovanejšie zastrihávače fúzov a vlasov," dopĺňa Iva Pavlousková zo spoločnosti Datart.


Hitom tohtoročných Vianoc bude jednoznačne už dlho očakávaný nový iPhone 8, ten sa už začal predávať. „Ako každý rok, aj teraz sa stanú obľúbeným darčekom mobilné telefóny a slúchadlá," hovorí I. Pavlousková.


Keďže je už jasné, ako to bude s ďalšou digitalizáciou, tak si tento rok množstvo domácností nadelí pod stromček aj televízor. Deti sa zrejme budú tešiť najviac na elektronické kolobežky, outdoorové kamery a drony. Cena týchto zariadení spadla v poslednej dobe na veľmi priaznivú hladinu.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail